Kariéra ve STOBu

Aktuálně poptáváme tyto pozice: Asistent/ka vedení společnostiVíce v popisu níže. V případě zájmu pošlete CV na e-mail hankamalkova@stob.cz.

Asistent/asistentka vedení společnosti, Office manager

Náplň práce

Požadujeme

Nabízíme

V případě zájmu pošlete CV na e-mail hankamalkova@stob.cz.

Lektor skupinových kurzů hubnutí STOB

Chcete se stát součástí týmu odborníků STOBu a chtěli byste do budoucna vést skupinové nebo individuální kurzy hubnutí STOB? Přihlaste se na

Školení lektorů v metodice společnosti STOB, které probíhá ve třech víkendech. Více o seminářích a školení STOB najdete zde: Semináře STOB

Nejbližší Školení lektorů STOB proběhne od 23. 2. 2024. Více najdete zde: Školení lektorů STOB 2024

Nejbližší plánované akce

Jediný letní online kurz! Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.

V tomto kurzu se navíc k teorii a psychologické podpoře přidává i možnost zdravého pohybu v krásných Letenských sadech v Praze.