Albánie Durres

Upřesnění místa:
Hotel Albanian Star

Instruktor: Dáša Jackson

Termín: 04.09.2017 - 11.09.2017 Přidat do kalendáře

Cena: 17500 Kč

Albánie Durres již skončil a nelze jej tedy objednat

Albánie je země mnoha kontrastů - písčité pláže, jezera, historické památky, největší římský amfiteátr na Balkáně, horské vesničky (uspořádáme turistický výlet do hor), ale také země s necitlivou výstavbou paneláků.

Místo pobytu: město Durrës (Drač) jako bývalé hlavní město Albánie upoutá svou pohnutou historií, v současné době je hlavním přístavním městem

Ubytování: hotel Albanian Star****, dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím, klimatizací, televizí. Hotel se nachází přímo u široké písčité pláže, v areálu hotelu bazén.

Stravování: all inclusive

Doprava: letecky necelé dvě hodiny do Tirany a odtud  cca hodinu autobusem do střediska Durres

Pláž: soukromá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, většinou klidné moře, lehátka a slunečníky v ceně

Program: Po celou dobu pobytu bude připraven bohatý program - pestré cvičení (NIA - kardiovaskulární taneční cvičení, jemná jóga s prvky pilates, cviky na rozproudění lymfy, dechová a meditační cvičení), turistika a nordic walking po pláži, přednášky na téma Vědomá pozornost (mindfulness) a další, za poplatek výlety.

Cena: 17500,- Kč zahrnuje dopravu, ubytování, stravování all inclusive a cvičební program, pokoj s výhledem na moře za příplatek 800,- Kč na osobu (uveďte v přihlášce)  
 

Fotografie ZDEHodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


8 týdenní cesta k šťastnějšímu a štíhlejšímu životu


Pokračování úspěšné konference.