Den zdraví

Jubilejní 20. ročník DNE ZDRAVÍ je úspěšně za námi.

Děkujeme všem, kteří se tohoto Dne zúčastnili a těšíme s vámi naviděnou opět za rok. Termín Dne zdraví v roce 2017 je naplánovaný na 22. 10. 2017.

Na přeběžný program se můžete podívat ZDE.

 


Den zdraví v roce 2016

Komu je Den zdraví určen?

Tento den je určen všem, kteří chtějí žít zdravěji, zbavit se nadbytečných kilogramů a nevědí, jak na to, nebo nemají vůli dodrž­ovat svá předsevzetí. Den zdraví se stal také tradičním setkáním těch, kteří potřebují celož­ivotní laskavou kontrolu a každý rok si ověřují, jak jsou na tom s tělesnou kondicí a základními ukazateli, jako je množství tuku v těle, krevní tlak apod. Ze všech měření si můžete spočítat index zdraví s cílem být každým rokem o stupínek zdravější.


Program celého dne

Na programu bude jako vždy cvičení, odborné služby, ochutnávky, prodejní výstava, motivační podněty, soutěže, diskuse s odborníky, tombola s cenami vhodnými pro rozumné hubnutí, kvízy.

Podrobný program si můžete prohlédnout zde.

Cvičení

Cvičení probíhá pod vedením cvičitelek STOBu a hostů bude probíhat celý den současně v sedmi prostorách a bude odstupňované podle intenzity od úplných začátečníků až po pokročilé. Budete si moci vyzkoušet doubleaerobicdeepWork, řecké tance s Marthou Elefteriadu, Nia, SM systém, tai-či nebo cvičení s fitbally s Helenou Jarkovskou. Budete mít možnost procházky s programem Nordic Walking, neboli chůzi s trekovými holemi, která je naprosto ideální pro všechny věkové kategorie a fyzické kondice, navíc se chodí venku a můžete si tak pročistit hlavu na čerstvém vzduchu. Ve velké tělocvičně bude probíhat speciální program věnovaný dětem z produkce Děti na startu. Originální hodina pro všechny tance chtivé, kteří milují hudbu z filmů a pohádek, bude Movie Dance. Budete mít možnost zatančit si na písně jako je Mamma Mia, Hříšný tanec, Pomáda, S tebou mě baví svět, Sanitka, Tři Oříšky pro Popelku, nebo Dívka na koštěti. Jednoduché taneční choreografie jsou připraveny tak, že je zvládne úplně každý. Spálíte přebytečné kalorie, ale zároveň si zazpívate a zavzpomínate na hity, které dodnes baví všechny věkové kategorie. A pro ty z vás, kteří si mezi sportovním programem přeci jen nevyberou, nebude chybět jóga smíchu, cvičení pro odbourávání stresu.

 

       

Odborné služby

V průběhu dne si můžete nechat změřit složení těla. Pokud nebudete s výsledky spokojeni, budete si moci po konzultaci s odborníky (nejen) ze STOBu zvolit terapii šitou na míru právě sobě. Na Dni zdraví budou fungovat i další poradny (samovyšetření prsu, měření zraku, Centrum pro závislé na tabáku apod.).
Přes poledne budete mít možnost diskutovat s odborníky na obezitu (získáte informace o Kurzech zdravého hubnutí a o možnostech Individuální terapie obezity). Seznámíme vás i s populárním internetovým programem Sebekoučink.

                     

Ochutnávky a prodejní výstava

V průběhu celého Dne zdraví ochutnáte desítky zajímavých a chutných potravin, které splňují zásady správného stravování a jsou tak úžasným pomocníkem ve změně k lepšímu životnímu stylu. Flora vám ukáže, jak se vyrábí margarín, a že má ve zdravém jídelníčku místo. Fabioprodukt představí řadu kvalitních olivových, slunečnicových a řepkových olejů na teplou i studenou kuchyni za rozumné ceny. Mimo jiné ochutnáte nové produkty mezi cereáliemi Nestlé, zkoušíte si různé druhy mléčných výrobků, jako jsou lehké řecké jogurty Milko nebo nízkokalorické Cottage sýry Meggle a dozvíte se tipy na zajímavé recepty. Můžete se těšit na představení revolučního způsobu konzervace zeleniny, které představí Bonduelle a to zeleninu vařenou v páře, která si zachovává naprosto čerstvou chuť a vůni a ochutnáte ovocné tyčinky Dr.Light Fruit, které obsahují více než 85 % ovoce a jsou novinkou na českém trhu a mnoho dalších zajímavých výrobků. Společnost PENAM pro vás připraví ochutnávku Večerního chlebíku, který má díky unikátnímu složení vyšší podíl bílkovin než běžné pečivo a uvidíte také mnoho, mnoho dalších.

Nemusíte se bát ani o pitný režim, ten pro vás zajistí firma Rajec. Budete si moci zakoupit sportovní pomůcky. Budete si moct prohlédnout a odnést časopisy zabývající se výživou a životním stylem. V neposlední řadě si budete moct zakoupit pomůcky na hubnutí společnosti STOB, které jsou efektivním pomocníkem hubnoucích, a to již několik desítek let. 


A na závěr milé sdělení!

Celý den je pro vás ZDARMA a můžete přijít rovnou a bez přihlášky.
Kompletní program na letošní rok si můžete prohlédnout zde.


Jak se k nám nejlépe dostanete?

Den zdraví se bude konat 23.10.2016 od 10.00 do 16.00 hodin

V ZŠ Rakovského, Praha 12 - Modřany 

(spojení tramvají 3, 17, autobusem z Kačerova 139, 150, ze Smíchova 253)


Chtěli byste na Dni zdraví vystavovat?

Máte-li zájem nabídnout své produkty vztahující se k rozumné redukci nadváhy, kontaktujte PhDr. Ivu Málkovou na tel. 608 834 816, emailu: malkova@stob.cz nebo Zuzanu Málkovou na tel. 776 871 322, emailu: zuzkamalkova@stob.cz.


Zajímavé odkazy

Fotky z loňského ročníku si můžete prohlédnout zde.


Mediální partneři

 

Nejbližší plánované akcePřijďte si zacvičit a ochutnat zdravé potraviny. Vstup zdarma :)


Pokračování úspěšné konference.