Taneční cvičení NIA


Průměrné hodnocení: 4.85
Hodnotilo: 27 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Sázavská
Sázavská 5
Praha 12000
Zobrazit na mapě

Instruktor: Jackson Dagmar

Termín: 16.05.2019

Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek18:00 - 19:0016.05.2019

Vyzkoušejte si v rámci Evropského dne obezity lekci cvičení zcela zdarma!

Ku příležitosti Evropského dne obezity (18. 5. 2019) jsme pro vás připravili možnost zúčastnit se pohybových aktivit či konzultací s odborníky STOB zdarma.

Na pohybové lekce i konzultace je nutné se předem přihlásit.

Více informací o celé akci zde.

Co vás čeká na této lekci:

Máte chuť vyzkoušet si novou formu pohybu, která je navíc zábavná? Vyzkoušejte NIA, kardiovaskulární taneční cvičení, které kombinuje prvky taichi, taikwanda, tance a jógy. NIA představuje spojení těla a mysli s důrazem na radost z pohybu ve vlastním těle. Zábavnou a nenásilnou formou zlepšuje fyzickou kondici, svalovou sílu, koordinaci a pomáhá stabilnímu úbytku na váze. Přijďte se přesvědčit, že i fitness může být jednoduše zábavná. První hodinu si můžete vyzkoušet zdarma.

Tanec je způsob napojení se sám na sebe v té nejelementárnější formě. NIA taneční cvičení vybízí ke znovunalezení dětské hravosti a spontánnosti, zároveň však podporuje respekt k vlastnímu tělu a jeho případným fyzickým omezením. Nabízí možnost stát se sám sobě osobním trenérem a určit intenzitu pohybu - ve svém vlastním tempu a v bezbolestném rozsahu pohybu.

NIA choreografie jsou sestavené z 52 základních pohybů, které se vyskytují v různých kombinacích a v různých dynamikách, hudba při které se tančí, vytváří atmosféru. Choreografie jsou jednoduché a nejde o to si je zapamatovat, ale o to dokázat se oprostit od přílišného přemýšlení a hledat pocit dynamické lehkosti. NIA je kardiovaskulární cvičení, při kterém se zapotíte ale zároveň vše udýcháte, protože rychlejší pasáže jsou prokládané pomalejšími. Zvládnete se tak se celou hodinu hýbat a přesto budete cítit příval energie.

  • zlepšuje svalovou sílu a stabilitu
  • pomáhá redukci váhy, tvaruje tělo
  • zlepšuje flexibilitu, rozsah pohybu v kloubech
  • zvyšuje svalovou sílu
  • napomáhá koncentraci a svalové koordinaci
  • pomáhá zvládat emocionální problémy a učí radosti ze života

Lekce je vhodná pro všechny věkové kategorie. U tohoto typu cvičení se po celou dobu cvičení stojí proto není cvičení vhodné pro zájemce, kteří mají zdravotní omezení.Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Markéta M.
Cvičení je super. Paní Dagmar je úžasně pozitivní. Po tomto cvičení jsem vždy odcházela s dobrou náladou. Zjistila jsem ale, že pro mně není ideální vázat se každý týden na stejný den a čas, proto budu volit něco kde je docházka flexibilnější.
Karolína V.
Pro mě je cvičení NIA takovým kouzelným ostrovem uprostřed všednosti. Cvičení je dost specifické, a ještě navíc s paní Dagmar se stává naprostým zážitkem. Není to cvičení jen pro tělo, ale i pro duši. Po každé lekci se cítím naprosto vyrovnaná. Paní lektorce opravdu moc děkuji! Karolína
admin
Cvičení samo o sobě je skvělé, nabíjející. Dáša je úžasná. Vadí mi ale,že pravidelně začíná pozdě, protože lekce před tím nikdy neskončí včas.Někdy se dokonce přetáhne o 10 minut. A po NIA zase začíná další cvičení, takže jsme naopak nuceni končit dříve. Je to špatně zorganizované na úkor cvičících NIA.
Jarmila S.
Příjemné cvičení. :-) Jarmila
ucto@archery.cz
Skvělé Alice
Garfinela
Naprosto neskutečné cvičení po kterém odcházím uvolněná, nabitá energií a šťastná. To se mi ještě v životě nestalo. Už jsem si objednala po prázdninách pokračování a moc se těším. Lektorka je skvělá, milá. Nikdy před tím jsem se na žádné cvičení netěšila. Sem ano. Eva
Hana K.
Skvělé, odcházím nabita energií a radostí. Hana K.
Jarmila S.
Těším se na pokračování kurzu po prázdninách! Jarmila S.
Jarmila S.
Hana K.
U všech jiných cvičení mi chyběl prostor pro vlastní způsob pohybu . Cvičení NIA mi vyhovuje pro taneční prvky, při kterých se nehledí na přesnost provedení. Paní Dagmar je skvělá a dovede strhnout k radosti z pohybu.

Nejbližší plánované akce


8 týdenní cesta k šťastnějšímu a štíhlejšímu životu


Pokračování úspěšné konference.