Taneční cvičení NIA


Průměrné hodnocení: 4.97
Hodnotilo: 29 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 1593/2
Praha 14000
Zobrazit na mapě

Instruktor: Jackson Dagmar

Termín: 14.05.2019

Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý18:00 - 19:0014.05.2019

Vyzkoušejte si v rámci Evropského dne obezity lekci cvičení zcela zdarma!

Ku příležitosti Evropského dne obezity (18. 5. 2019) jsme pro vás připravili možnost zúčastnit se pohybových aktivit či konzultací s odborníky STOB zdarma.

Na pohybové lekce i konzultace je nutné se předem přihlásit.

Více informací o celé akci zde.

Co vás čeká na této lekci:

Tanec je způsob napojení se sám na sebe v té nejelementárnější formě. NIA taneční cvičení vybízí ke znovunalezení dětské hravosti a spontánnosti, zároveň však podporuje respekt k vlastnímu tělu a jeho případným fyzickým omezením. Nabízí možnost stát se sám sobě osobním trenérem a určit intenzitu pohybu - ve svém vlastním tempu a v bezbolestném rozsahu pohybu.

NIA choreografie jsou sestavené z 52 základních pohybů, které se vyskytují v různých kombinacích a v různých dynamikách, hudba při které se tančí, vytváří atmosféru. Choreografie jsou jednoduché a nejde o to si je zapamatovat, ale o to dokázat se oprostit od přílišného přemýšlení a hledat pocit dynamické lehkosti. NIA je kardiovaskulární cvičení, při kterém se zapotíte ale zároveň vše udýcháte, protože rychlejší pasáže jsou prokládané pomalejšími. Zvládnete se tak se celou hodinu hýbat a přesto budete cítit příval energie.

 

  • zlepšuje svalovou sílu a stabilitu
  • pomáhá redukci váhy, tvaruje tělo
  • zlepšuje flexibilitu, rozsah pohybu v kloubech
  • zvyšuje svalovou sílu
  • napomáhá koncentraci a svalové koordinaci
  • pomáhá zvládat emocionální problémy a učí radosti ze života

 

Lekce je vhodná pro všechny věkové kategorie. U tohoto typu cvičení se po celou dobu cvičení stojí, proto není cvičení vhodné pro zájemce, kteří mají zdravotní omezení.Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

vjitka@seznam.cz
Dáša je úžasná lektorka, její hodiny jsou dokonalé spojení sportovní aktivity a zábavy.
Jiřina C.
Velmi příjemná cvičitelka, vždy s úsměvem Chadimová J.
vjitka@seznam.cz
Cvičení s Dášou bylo perfektní - jako vždycky a už se moc těším na další pokracování.
blanka.fidlerova@ceskapojistovna.cz
Cvičení NIA s lektorkou Dášou se mi moc líbí. Pomohla mi s uvolněním krční páteře a celkově si zlepšuji kondici včetně hubnutí :-)
Štěpánka V.
Cvičení bylo moc příjemné, žádné sestavy, na které se musím soustředit, ale jen radost z pohybu a vnímání sama sebe :-) Děkuji moc za to a cvičitelce Dáše za radost ze života a pohybu, kterou nám předává.
vecerkova
Jana H.
Cvičení Nia bylo úžasné. Hlavně díky cvičitelce Dáše. Pozitivní energií srší a dovede jí předat i ostatním. Získala jsem stabilitu, radost z pohybu a uvolnila páteř. Bohužel jsem se mohla zúčastnit pouze poloviny lekcí. Velice bych uvítala, kdyby bylo možné platit nejen celý kurz, ale při volné kapacitě i jednotlivé hodiny,
Garfinela
Naprosto neskutečné cvičení po kterém odcházím uvolněná, nabitá energií a šťastná. To se mi ještě v životě nestalo. Už jsem si objednala po prázdninách pokračování a moc se těším. Lektorka je skvělá, milá. Nikdy před tím jsem se na žádné cvičení netěšila. Sem ano. Eva
Hana K.
Skvělé, odcházím nabita energií a radostí. Hana K.
Jarmila S.
Těším se na pokračování kurzu po prázdninách! Jarmila S.

Nejbližší plánované akce


8 týdenní cesta k šťastnějšímu a štíhlejšímu životu


Pokračování úspěšné konference.