Srí Lanka


Průměrné hodnocení: 4.67
Hodnotili: 3 uživatelé
Upřesnění místa:
jihozápadní pobřeží Srí Lanky, Barberyn Beach Ayurveda Resort, Beruwala
Barberyn reef
Barberyn Srí Lanka

Lektor:
Iva Málková

Termín: 06.04.2019 - 21.04.2019 Přidat do kalendáře

Srí Lanka již skončil a nelze jej tedy objednat

Zažijte nezapomenutelný léčebný, relaxační a redukční pobyt pro všechny věkové a váhové kategorie na SRÍ LANCE.

Srí Lanka je ostrovem palmových hájů obklopených oceánem s dlouhými plážemi. Je to zapomenutý kousek ráje na zemi, kde vládne moudrost Buddhy, žijí milí lidé a panuje věčné léto.

Láká vás ji poznat? Pak si naplánujte v dubnu útěk do ráje společně s námi.


Místo pobytu:  jihozápadní pobřeží Srí Lanky, Barberyn Beach Ayurveda Resort, Beruwala

Termín: 6.4. - 21.4.2019    

Odlet z Prahy 6. 4., pobyt v Barberynu 7. 4. - 20. 4., přílet do Prahy 21. 4. 

Ubytování: Sanatorium Barberyn Beach Ayurveda Resort v jednolůžkových, popř. na vyžádání dvoulůžkových pokojích (nižší cena) přímo u pláže v zahradě, kde můžete v nádherném prostředí po procedurách relaxovat, pokoje nejsou vybaveny klimatizací, protože to ajurveda nedoporučuje. V sanatoriu je malý počet pokojů výrazně dražších s možností klimatizace - na vyžádání lze zařídit i tyto pokoje.

Pláž: Pláž je přímo před hotelem a můžete si vybrat koupání jak v oceánu, kde mohou být větší vlny, tak v laguně v klidném moři, k dispozici je i větší bazén s mořskou vodou a vířivkou.

Program: Hlavním programem je ajurvédská léčba v nejvyšší kvalitě organizována sanatoriem. STOBem není organizováno žádné cvičení, které při ajurvédské léčbě není přínosem. Je možné se zúčastnit dalších aktivit centra, které jsou již v ceně, jako je joga, meditace, kurzy vaření, výlety apod. Případné jazykové problémy Vám pomůže ve výše uvedených termínech na místě řešit Iva Málková nebo Hana Drábková (překlady u  lékaře a dle potřeby).

Stravování: Stravování je zajištěné v rozsahu plné penze je určeno na základě diagnostiky. Sestává se především z čerstvé zeleniny, ovoce, luštěnin, obilí, ryb, šťáv a vede k redukci váhy.


Cena: letenka s taxou 17 500,- Kč - 27 000,- Kč  dle aktuální nábídky, letenky v nižší cenové relaci je většinou nutné zaplatit ve značném předstihu (cca červenec srpen)
          - ubytování s plnou penzí v jednolůžkovém pokoji Standard 86 Eur za noc 
          - ubytování s plnou penzí v jednolůžkovém pokoji Classic 104 Eur za noc
          - ubytování s plnou penzí v lednolůžkovém pokoji Garden 122 Eur za noc
         ...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Ljuba T.
Pobytu na Srí Lance, organizovaném Stobem jsem se zúčastnila již popáté a vždy jsem velmi spokojená. Péče ajurvédských masérek, lékařů a vůbec celého personálu je vždy bezchybná, zároveň snaha p. Ivy Málkové i její sestry o to, abychom byli spokojeni po všech stránkách je také příkladná. Ljuba Tomaszková

Nejbližší plánované akce


8 týdenní cesta k šťastnějšímu a štíhlejšímu životu


Pokračování úspěšné konference.