Rabí u Sušice

Upřesnění místa:
hotel Atawa

Instruktor: Lída Boháčová, Jana Boučková

Termín: 30.07.2017 - 05.08.2017 Přidat do kalendáře

Cena: 5500 Kč

Rabí u Sušice již skončil a nelze jej tedy objednat

Místo pobytu: Rabí, malebné městečko v předhůří Šumavy na řece Otavě

Ubytování: hotel Atawa, moderně zařízené dvou- a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a  televizním přijímačem 
Hotel je umístěn na náměstí v bezprostřední blízkosti známého středověkého hradu. Telefon do hotelu 731446055. V hotelu je vnitřní bazén.
    
Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové spojení 

Program: Hlavní programovou náplň bude tvořit pohyb v nejrůznějších formách. Každé dopoledne se bude cvičit pod vedením Lídy Boháčové buď na tenisovém kurtu v zahradě hotelu s krásným výhledem na hrad nebo v případě deštivého počasí v sále kulturního domu vzdáleného 5 minut pěšky od hotelu Atawa. V části cvičební hodiny se bude cvičit s overbally (malé nafukovací míčky), máte-li vlastní, vezměte si jej s sebou.Možnost plavání v krytém hotelovém bazénku, 2x  během pobytu bude do programu  zařazen aqua-aerobik. Odpoledne bude věnováno dalším sportovním odvětvím nebo turistice po zajímavém okolí. Okolí Rábí je vhodné i pro cykloturistiku, ale vzhledem k tomu, že se jedná již o předhůří Šumavy, je nutné počítat se zvlněným terénem. Cykloturistika nebude centrálně organizována. Možnost zapůjčení lodí na sjezd části Otavy. 

Cena: 5500,- Kč, příplatek za samostatné ubytování je 350,- Kč za den

Více informací o pobytu naleznete ZDEHodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


8 týdenní cesta k šťastnějšímu a štíhlejšímu životu


Pokračování úspěšné konference.