Luxusní aktivní dovolená na Seychelách


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 5 uživatelů
Upřesnění místa:
Hilton Seychelles Resort Labriz and Spa*****

Instruktor: Alena Ročková

Termín: 05.11.2019 - 16.11.2019 Přidat do kalendáře

Cena: 62900 Kč

Kurz je již obsazen. Můžete se přihlásit jako náhradník.
Přihlásit se jako náhradník


Seychely, ostrov Silhouette

Exkluzivní nabídka za mimořádnou cenu pouze pro účastníky zájezdu se STOBem.

Dopřejte si luxusní aktivní dovolenou na rajském ostrově na Seychelách, a to v překrásném pětihvězdičkovém resortu v blízkosti bělostných pláží nacházejících se v chráněné přírodní rezervaci.

Utečte ze sychravého podzimu společně s námi na nádhernou pláž s bílým pískem a tyrkysově zbarvenou průzračnou teplou vodu.

Ostrovy Seychely, kterým se trefně přezdívá perla Indického oceánu, patří k vysněným turistickým destinacím Čechů. Není divu! Průměrná teplota po celý rok šplhá k 29°C a teplota vody k 26°C. Je zde malý časový posun a není třeba očkování. Najdete zde nejkrásnější pláže světa. Je to čistá zem, s kvalitní vodou a dobrou infrastrukturou a s odpovídající zdravotní péčí!

Podmořský život je zde úchvatný a ostrov Silhouette je rájem milovníků moře a šnorchlistů. Na legendárních “dechberoucích” plážích objevíte i rozmanité mušle. Celý ostrov je národním chráněným parkem s nádherným tropickým lesem, do nějž jsou vilky rezortu s vsazeny skutečně s citem.

Z hlavního ostrova Mahé je ostrov Silhoutte dostupný lodí (45 minut) a veškerý transfer je v ceně zájezdu.

V ceně našeho zájezdu je i zdarma wifi připojení a mnohé aktivity pořádané hotelem.


Ubytování

Pětihvězdičkový rezerot Hilton Seychelles Labriz and Spa***** je jediným hotelem na kouzelném ostrově Silhouette, který lemují 2,5 km dlouhé bělostné písečné pláže a tyrkysové moře. Dříve byl ostrov domovem pirátů, dnes je útočištěm klientů luxusního rezortu Hilton Labriz, kteří si zde dopřávají luxusu ještě v stále panenské přírodě.

Ubytování je zajištěno v dvoulůžkových luxusních vilách KING GARDEN VILLAS (88 m2).

Čeká Vás zde prostorná ložnice s pracovním stolem a pohovkou, koupelna s oddělenou vanou, soukromá zahrada s venkovní sprchou a terasa s posezením.


Stravování

Cena je se snídaní, další jídla lze přikoupit na místě. Cena předem objednané večeře je 70 euro na den, voda zdarma.

Snídaně je velmi bohatá, bude po cvičení, takže ji můžete pojmout jako brzký oběd. V rezortu můžete navštívit 5 restaurací, bar či Pizzerii, kde je lehčí jídlo levnější, než uvedená cena.

K dispozici je varná...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Jaroslav S.
Jednoznačně SUPER :-))) Alenka SUPER :-)))) (cvičil dokonce i Jaroslav ) ahoj příště Ivana + Jarda
b.nazlerova
Jsem velice ráda, že jsem se mohla zúčastnit tohoto zájezdu ,myslím si, že jsme byli i výbornou partou. Výborné a pro mne velice hodnotné bylo cvičení pod vedením cvičitelky Alenky Ročkové. Cvičení probíhalo 2x denně. Obzvláště bylo pěkné ve vodě,kde jsme si to moc užívali.. Díky Alence jsme byli všichni pozitivně naladěni i v těchto tropických podmínkách. Zájezd hodnotím kladně a určitě využiji dalších nabídek STOBu.
Bohumil N.
Služby odpovídající. Nádherný klid a pohoda, to jsme museli ocenit.

Nejbližší plánované akce


8 týdenní cesta k šťastnějšímu a štíhlejšímu životu


Pokračování úspěšné konference.