Latino koktejl pro začátečníky a pokročilé


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotili: 3 uživatelé
Upřesnění místa:
ZŠ Sázavská
Sázavská 5
Praha 12000
Zobrazit na mapě

Instruktor: Veronika Cheikh

Termín: 28.05.2019

Cena: 120 Kč

Zbývají poslední 3 místa.
Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý17:00 - 17:5528.05.2019Každý týden

Cena zahrnuje 1 lekci.

Myslíte si, že už jste v životě dotančili? Tak právě pro Vás je připraven náš žhavý tanec.

Salsa, Merengue, Cha Cha Cha, Bachata, směs afrokubánskýcha latino tanců vám rozvlní boky, rozvíří vlasy a vykouzlí úsměv na rtech. Nechte se vtáhnout do víru tance, spalte kalorie a nabijte se pozitivní energií. Jakmile zazní hudba, Vaše tělo bude chtít opět tančit.

Vaše bříško, ruce i nohy budou pevné stejně jako Vaše chuť tančit, neboť právě při tanci člověk dovede spálit více kalorií než například u nepříjemného běhu a navíc tanec nádherně tvaruje celé tělo.

Při této lekci se rozhodně nudit nebudete a spojíte zábavné s užitečným.

S sebou na taneční parket nebudete potřebovat žádné taneční oblečení, žádné podpatky, žádného tanečního partnera (partnerku), žádné předešlé zkušenosti, stačí si přinést jakékoli pohodlné oblečení a obuv, dostatek pití a především dobrou náladu!

Těší se na vás Veronika Cheikh, mistryně ČR v Salse, mezinárodní lektorka a zapálená tanečnice.

Necvičí se 12.2. 2019 z důvodu školních prázdnin.



Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Libuse S.
Dávám deset hvězdiček z pěti:), protože cvičení s Vojtou Lackem nemá chybu. Vojta, to je erupce energie, humoru a pozor: také výborně zpívá, sleduje trendy a hlavně je to milý člověk. Když s ním cvičíte, připadá vám, že jste stejně dobrá, jako ok.
Eva S.
Cvičení v rytmu latinsko-amerických tanců s Vojtou je nejen zábavné, ale i účinné na zhubnutí nežádoucích špeků. Na rychlejší tempo a propocené tričko si snadno každý zvykne. Bylo to fajn a už se těším na další lekce.
Jana K.
Doporučuji všem kdo chce na hodinku hodit vše za hlavu a věnovat se jen sobě, udělat si radost, procvičit si celé tělo, poslechnout si výbornou hudbu a zatančit si s úžasným Vojtou.Lektor Vojta je výborný učitel a svým temperamentem dokáže vyburcovat všechny k těm nejlepším výkonům.Děkuji za hodinu štěstí.

Nejbližší plánované akce



Pokračování úspěšné konference.