Kurz zdravého hubnutí s Pohybovým studiem J&A

Upřesnění místa:
střed města, v blízkosti Zimního stadionu
U Trati 33
Plzeň 30100
Zobrazit na mapě

Lektor:
Alena Rauová
alena.rauova@seznam.cz
605 52 96 62

Instruktor: Rauová alena

Termín: 12.02.2019 - 23.04.2019

Cena: 2490 Kč

Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý17:00 - 20:0012.02.2019Každý týden

• Trápí vás kilogramy navíc? Bolí vás klouby a je vám jasné, že za to může nadváha nebo obezita? Poradíme, jak vše zvládnout!

POKUD VÁM VYHOVUJE OPOLEDNÍ ČAS - ZKUSTE TO S NÁMI! Na kurz můžete využít příspěvku zdravotní pojišťovny!

• Připojte se k našim spokojeným klientům! Čeká Vás 12 týdnů skupinových terapií a cvičení. • V teoretické části se zaměříme na vytváření vhodných stravovacích návyků a odbourávání zlozyvyků, z kterých nadváha vzniká.

• Pohybová aktivita je přizpůsobena osobám s nadváhou (kruhové tréninky, bodystyling, fitball - velké míče, pilates, jóga, bosu - posilovací lekce, pro zdatnější ženy a muže nabízíme možnost vyzkoušet indoor cycling a K2 Hiking program).

• Při teoretické části budeme sledovat nejen váhu, ale i množství tuků v těle pomocí speciálního přístroje.

Setkávat se budeme po dobu tří měsíců v příjemném klubovém prostředí Pohybového studia J&A ve středu Plzně, U Trati 33 - pod Belánkou (nedaleko Zimního stadiónu). Informace a přihlášky na tel 731 084 674 - recepce studia, 605 529 662 – lektorka Alena Rauová.

CVIČÍME A HUBNEME S ODBORNÍKY S DLOUHOLETÝMI ZKUŠENOSTMI. A TO VŠE BEZ DALŠÍCH PODPŮRNÝCH PROSTŘEDKŮ!!!

Nebudeme Vás nutit k žádné dietě, strádání, ale ani neslibujeme žádné zázraky ani rychlá řešení. K trvalému zhubnutí vede jediná cesta - snížit energetický příjem (příjem potravy) a zvýšit výdej (pohyb). Tento přístup je prověřen mnoha účastníky kurzů snižování nadváhy a vychází z praktických zkušeností. Všichni totiž dělají podobné chyby - problém s kily začíná v hlavě, v nevhodných návycích.

Hubnutí ve skupině je velmi důležité pro vaši psychiku. Všichni mají stejný problém, všichni mají stejný cíl. Vzájemná podpora kolektivu je velmi motivující a pomůže vám vytrvat.

Tato metodika vás nebude ochuzovat o požitek z jídla, ale měla by postupně pozměnit vaše stravovací a pohybové návyky tak, aby vás přivedla nejen k trvalým váhovým úbytkům, ale i ke zvýšení kvality života. Kurz obsahuje i velmi pozitivní kapitoly - jak přijmout své tělo, jak mít rád sám sebe, jak spokojeněji žít - a neocenitelné rady, jak si váhové úbytky udržet.

Máme pro Vás připravené velké množství tipů, jak správně a zdravě jíst, jaké potraviny vybírat, jak...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


8 týdenní cesta k šťastnějšímu a štíhlejšímu životu


Pokračování úspěšné konference.