KURZ ROZUMNÉHO HUBNUTÍ V CHRUDIMI


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotili: 3 uživatelé
Upřesnění místa:
ZŠ speciální Chrudim
Školní náměstí 228
Chrudim 537 01
Zobrazit na mapě

Lektor:
Jana Boučková
j.bouckova@seznam.cz
603 313 998

Instruktor: Machová Jana

Termín: 19.02.2019 - 07.05.2019

Cena: 2600 Kč

KURZ ROZUMNÉHO HUBNUTÍ V CHRUDIMI již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý17:30 - 20:3019.02.2019Každý týden

Nabízíme laskavý přístup a odbornou pomoc s cílem vytvoření rozumných stravovacích a pohybových návyků, které povedou ke snížení nadváhy, zlepšení kvality života a zvýšení fyzické kondice.

Společná setkání budou probíhat každé úterý na ZŠ speciální Chrudim v době od 17.30 do 20.00 hod.

Součástí každé lekce je pohybová aktivita, vhodná pro osoby s nadváhou a obézní (cvičení na fitballech, s oberbally).

Pro zájemce je připravena praktická ukázka chůze s holemi (nordic walking) s možností zapůjčení po celou dobu trvání kurzu.

Podrobnosti o společnosti STOB a metodách behaviorální terapie obezity naleznete na stránkách www.stob.cz

Kontaktní údaje: Jana Boučková, j.bouckova@seznam.cz, tel: 603 313 998

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Marie C.
Oproti kurzu asi před 11 lety je vše mnohem vypracovanější, cvičení s Janou super vymakané, budu chodit v úterky Povídání s druhou Janou bezva, hodně jsme se nasmály (chudák jediný mužský byl námi spíš stresován).Využití nejnovějším poznatků z oblasti výživy, Větší důraz bych kladla na sport, některé dámy to řešily příliš před jídelníček, méně přes pohyb, i když žena v pracovním procesu a rodinou to má těžké, ale jak říká Jana, čas se vždycky najde.C.o se týká psychiky, je to na každé z nás, jak se se vším popere. Tam hraje roli právě ten kolektiv, protože my ženy jsem společenské, sdílné, empatické a kolektiv, který má stejné cle nás stmeluje. Obě pracovnice STOBU by si zasloužily kytku, ale to jsem bohužel nestihla, protože jsem hlídala vnuky a pak jsem vyráběla nějakou tu dobrotu na závěrečný večer. Přeju této organizaci hodně spokojených zákazníků, protože to dělá dobře a neždíme z nás prachy za nějaké super nápoje a neslibuje závratné váhové úbytky. Je to fér .Přeju všem aktérům slunce v duši. Majka
sjtremosnice@seznam.cz
děkuji, jsem velmi spokojená, podařilo se mi zhubnout 5 kg a ještě jsem získala jisté zdravotní benefity. Velmi pozitivně hodnotím i čas sama pro sebe, který doma prostě není . Cvičení bylo také fajn, protahovací a silové cviky v pomalém tempu mi vyhovují, zdají se nenáročné, ale je to pěkná makačka. Děkuji a přeji hodně spokojených a pozitivních lidí.

Nejbližší plánované akce


Pokračování úspěšné konference.