Ischia - nádherný ostrov s termálními parky - poslední volné místo

Upřesnění místa:
letovisko Forio

Instruktor: Miluška Nová

Termín: 17.05.2019 - 24.05.2019 Přidat do kalendáře

Cena: 22190 Kč

Zbývá poslední 1 místo.
Chci vyrazit na dovolenou


Zhubněte se STOBem pod italským sluníčkem.

Překrásný ostrov Ischia vybízí k aktivním výletům za italskou přírodou. Hotelový komplex**** vás zase dostane svou nabídkou wellness požitků. 

Zkrátka dokonalá kombinace.


Místo pobytu: letovisko Forio na světoznámém italském ostrově Ischia, který je proslaven překrásnou přírodou s okouzlujícími termálními parky, množstvím bazénů s léčivou termální i mořskou vodou a tyrkysovým mořem

Ubytování: Ubytování je zajištěno ve výborně položeném komfortním hotelovém komplexu u Il Gattopardo & Beauty Farm****. Dvoulůžkové pokoje umístěné v hlavní budově mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, TV/SAT, minibar, vlastní balkon či terasu, za poplatek  výhled na moře, internet a WiFi připojení na recepci zdarma. Hotel je obklopen zahradou s vlastní vinicí, s několika venkovními bazény a terasami s panoramatickým výhledem na moře, historické centrum města Forio a sopku Monte Epomeo. K hotelu patří i tenisový kurt, hřiště na basketbal a další výborné cvičební plochy.

Beauty Farm - hotelové wellness centrum nabízí 5 bazénů (jeden z nich vnitřní) s termální a minerální vodou a hydromasážemi, vířivky, Kneippova lázeň,  turecké lázně, saunu. Za poplatek nabízí širokou škálu lázeňských a kosmetických procedur (masáže, bahenní zábaly, dermatologické ošetření obličeje apod.).

Stravování: v rozsahu polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výber z menu o více chodech, salátový bar

Doprava: Doprava je zajištěna letadlem, transfery pak autobusem/minibusem + trajektem.

Pláž: Písečná pláž Cava del Isola je vzdálena 5 minut pěšky, popř. je možné sejít na pláž rovnou po 70 schodech, Poseidonovy zahrady jsou vzdáleny cca 1,2 km.

Program: denně cvičení (aerobní, zdravotní, s overbally, s gumičkami), za poplatek návštěva krásných termálních lázní, výlety po ostrově i na pevninu (Vesuv, Pompeje). Účastníci ocení dokonalou rehabilitaci celého těla a relaxaci v léčivých vodách.

Cena: v poslední období se cena letenek prudce zvyšuje (od původní ceny již o 6000,- Kč) a nejsme momentálně schopni garantovat cenu, není však vyloučený výkyv ceny letenek směrem dolů. V případě zájmu (po vašem přihlášení) vám sdělíme aktuální cenu. Po přihlášení je proto nutné...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


8 týdenní cesta k šťastnějšímu a štíhlejšímu životu


Pokračování úspěšné konference.