Hollywood a Bollywood


Průměrné hodnocení: 4.9
Hodnotilo: 10 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Sázavská
Sázavská 5
Praha 12000
Zobrazit na mapě

Instruktor: Jarmila Chromíková

Termín: 16.05.2019

Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek16:00 - 17:0016.05.2019

Vyzkoušejte si v rámci Evropského dne obezity lekci cvičení zcela zdarma!

Ku příležitosti Evropského dne obezity (18. 5. 2019) jsme pro vás připravili možnost zúčastnit se pohybových aktivit či konzultací s odborníky STOB zdarma.

Na pohybové lekce i konzultace je nutné se předem přihlásit.

Více informací o celé akci zde.

Co vás čeká na této lekci:

Tančíte rádi a chcete mít pocit, že se ocitáte v zemi původu tance? Pak je pro vás filmový tanec jako stvořený. Protančíme se Hollywoodem i Bollywoodem (=Bombaj + Hollywood) a nezapomeneme ani na výraznou českou scénu.

Hollywoodský tanec znáte z filmů a muzikálů, je inspirací pro mnoho dalších tanečních stylů. Vychází především z tradičních a společenských tanců latinské Ameriky.

Bollywoodský tanec je směsí všech tanečních stylů - zahrnuje prvky tradičních indických tanců, latiny, moderny, folkloru a dokonce i baletu. Je to nejen fantastický pohyb, ale také veliká radost.

V neposlední řadě budete tančit na hudbu ze známých českých filmů, mj. Starci na chmelu, S tebou mě baví svět, Noc na Karlštejně, Šakalí léta apod.

Při této lekci spojíte zábavné s užitečným - užijete si tance, zpevníte tělo, zeštíhlíte problémové partie, spálíte kalorie a hlavně se dobře pobavíte.

 

Těší se na vás tanečnice a hudebnice Jarmila ChromíkováHodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

HELENA S.
Vojta sálá energií, radostí a kvalitním profesionálním tancem - není co dodat k jeho hodinám, které jsou excelentní. I když přijdu unavená z práce, tak na tanci s Vojtou si nabiji baterky a odcházím zcela zpocená a zároveň spokojená.
Věra V.
Po hodině je člověk příjemně utancován a cítí se nabitý energií. :)
Regina M.
Regina Tancování s Vojtou = jednička s hvězdičkou :-)
Lucie L.
Vojta je naprostá bomba. Jsem teprve začátečník, ale jsem 100% spokojená. Odcházím totálně promočená potem, ale s tím, že už se těším na další týden. Celá hodina probíhá s úsměvem, uteče neuvěřitelně rychle. Vyzkoušela jsem již různá cvičení, kolikrát se přemlouvala, zda vůbec na cvičení vyrazím, tady jsem to nikdy neřešila, vždy jdu a s radostí. Skolit mě může jedině streptokok, jako včera:-( Těším se na září.
Irena P.
Skvělé cvičení, optimismus a dobrá nálada cvičitele je nakažlivá. Jen se přiznám, že mi dávají zabrat ty schody. Tělocvična ve čtvrtém patře se jen tak nevidí. Ale je to dobrá rozcvička. Těším se na zářijový kurz!!!
HELENA S.
Vojta je prostě boží! Rozdává - ne- to je slabé slovo, cáká z něj taková radost a optimismus, že po jeho lekci tance odcházím nejen zpocená do poslední buňky v těle, ale ještě úsměvně naladěná a spokojená. Těším se vždy na další hodinu a v září na nový kurz.
Šárka H.
Martina P.
Cvičení fajn, jen prostory na převlečení nejsou příliš vyhovující - z běžné šatny jsme byly odsunuty do učebny bez sociálního zařízení či bez možnosti si alespoň umýt ruce. Domnívám se, že jisté hygienické zázemí by mělo být v současné době standardem.
Věra V.
trifidka
Super.

Nejbližší plánované akce


8 týdenní cesta k šťastnějšímu a štíhlejšímu životu


Pokračování úspěšné konference.