Bollywood a Hollywood


Průměrné hodnocení: 4.9
Hodnotilo: 10 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Sázavská
Sázavská 5
Praha 12000
Zobrazit na mapě

Instruktor: Jarmila Chromíková, Jan Krivošej

Termín: 16.05.2019 - 06.06.2019

Cena: 480 Kč

Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek16:00 - 17:0016.05.2019Každý týden

Cena zahrnuje 4 lekcí.

Náplň lekcí s Jarmilou Chromíkovou

Tančíte rádi a chcete mít pocit, že se ocitáte v zemi původu tance? Pak je pro vás filmový tanec jako stvořený. Protančíme se Hollywoodem i Bollywoodem (=Bombaj + Hollywood) a nezapomeneme ani na výraznou českou scénu.

Hollywoodský tanec znáte z filmů a muzikálů, je inspirací pro mnoho dalších tanečních stylů. Vychází především z tradičních a společenských tanců latinské Ameriky.

Bollywoodský tanec je směsí všech tanečních stylů - zahrnuje prvky tradičních indických tanců, latiny, moderny, folkloru a dokonce i baletu. Je to nejen fantastický pohyb, ale také veliká radost.

V neposlední řadě budete tančit na hudbu ze známých českých filmů, mj. Starci na chmelu, S tebou mě baví svět, Noc na Karlštejně, Šakalí léta apod.

Při této lekci spojíte zábavné s užitečným - užijete si tance, zpevníte tělo, zeštíhlíte problémové partie, spálíte kalorie a hlavně se dobře pobavíte.

Náplň lekcí s Janem Krivošejem

LATINO MIX DANCE - Při těchto hodinách budete cestovat po světě přímo nadzvukovou rychlostí. Naše zastávky budou hlavně v oblasti Latinské Ameriky, které rozproudí naše těla do maxima. Na naší cestě nás doprovodí nejen ty nejoblíbenější hity, ale i například klasické kubánské rytmy nebo brazilský karneval. Hodina probíhá formou výuky a je určena i pro začínající tanečníky a tanečnice. Dobrá nálada je zaručena, takže pokud si ji nevezmete s sebou, určitě ji společně najdeme!!!

Co budete potřebovat?
Nebudete potřebovat žádné taneční oblečení, žádné podpatky, žádného tanečního partnera, žádné zkušenosti, stačí libovolné pohodlné oblečení. Tančit je možné naboso, v měkkých pohodlných balerínách a při vyšší nadváze ve sportovní obuvi s pevnou podrážkou.

Těší se na vás tanečnice a hudebnice Jarmila Chromíková a tanečník Jan Krivošej. 

Necvičí se 18.4.2019 z důvodu školních prázdnin.

 

Rozpis cvičitelů:

7.3. Dagmar Jackson

14.3. Jarmila Chromíková

21.3. Jan Krivošej

28.3. Jan Krivošej

4.4. Jarmila Chromíková

11.4. Jarmila Chromíková

18.4. Velikonoční prázdniny

25.4. Jarmila Chromíková

2.5. Jarmila Chromíková

9.5. Jarmila Chromíková

16.5. Jarmila Chromíková

23.5. Jarmila Chromíková

30.5. Jarmila Chromíková

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

HELENA S.
Vojta sálá energií, radostí a kvalitním profesionálním tancem - není co dodat k jeho hodinám, které jsou excelentní. I když přijdu unavená z práce, tak na tanci s Vojtou si nabiji baterky a odcházím zcela zpocená a zároveň spokojená.
Věra V.
Po hodině je člověk příjemně utancován a cítí se nabitý energií. :)
Regina M.
Regina Tancování s Vojtou = jednička s hvězdičkou :-)
Lucie L.
Vojta je naprostá bomba. Jsem teprve začátečník, ale jsem 100% spokojená. Odcházím totálně promočená potem, ale s tím, že už se těším na další týden. Celá hodina probíhá s úsměvem, uteče neuvěřitelně rychle. Vyzkoušela jsem již různá cvičení, kolikrát se přemlouvala, zda vůbec na cvičení vyrazím, tady jsem to nikdy neřešila, vždy jdu a s radostí. Skolit mě může jedině streptokok, jako včera:-( Těším se na září.
Irena P.
Skvělé cvičení, optimismus a dobrá nálada cvičitele je nakažlivá. Jen se přiznám, že mi dávají zabrat ty schody. Tělocvična ve čtvrtém patře se jen tak nevidí. Ale je to dobrá rozcvička. Těším se na zářijový kurz!!!
HELENA S.
Vojta je prostě boží! Rozdává - ne- to je slabé slovo, cáká z něj taková radost a optimismus, že po jeho lekci tance odcházím nejen zpocená do poslední buňky v těle, ale ještě úsměvně naladěná a spokojená. Těším se vždy na další hodinu a v září na nový kurz.
Šárka H.
Martina P.
Cvičení fajn, jen prostory na převlečení nejsou příliš vyhovující - z běžné šatny jsme byly odsunuty do učebny bez sociálního zařízení či bez možnosti si alespoň umýt ruce. Domnívám se, že jisté hygienické zázemí by mělo být v současné době standardem.
Věra V.
trifidka
Super.

Nejbližší plánované akcePokračování úspěšné konference.