Jaký byl víkendový seminář STOBu zaměřený na správnou výživu?

O uplynulém víkendu proběhl seminář věnovaný správné výživě, sestavování vyváženého jídelníčku a výběru vhodných potravin. Jak se celý víkend vydařil?

Využijte podzimních dní. Překonejte sami sebe a naučte se sestavit si jídelníček jako profesionál

Léto skončilo a motivace hubnout do plavek taktéž. Novoroční předsevzetí jsou ještě daleko. Podzim je zkrátka takové "hluché" období, kdy mnoha z vás chybí motivace pustit se do nějakých změn týkajících se životního stylu.

Chcete se stát lektorem STOBu nebo vás jen zajímá, jak zdravě hubnout?

Po necelém půl roce STOB opět pořádá pravidelné školení lektorů. Chtěli byste se přidat do našich řad a pomáhat lidem ve zdravém hubnutí, či jen sobě a svým blízkým zkvalitnit a vylepšit životní styl?

3. Mezinárodní fyzioterapeutická konference MFK

Regenerace dává životu sílu S fyzioterapií MFK poznáváme její pravou hodnotu Konference proběhne 1. 11. 2015 od 14:00 KD Mlejn v pražských Stodůlkách

Konference Dialogem ke zdraví je úspěšně za námi. Co přinesla?

Konference Dialogem ke zdraví je úspěšně za námi. Přinesla opravdu to, co měla? Podařilo se najít společnou řeč ve zdánlivě neslučitelných názorech a tématech?

DEN ZDRAVÍ SE BLÍŽÍ, přijďte si nechat změřit cholesterol

AKTUÁLNÍ NOVINKA, Přijďte si na Den zdraví nechat změřit hladinu cholesterolu v krvi. Tato každoroční akce se koná již v sobotu 17. 10. 2015 v Praze 4 – Modřanech v ZŠ Rakovského.

 

Nejbližší plánované akceJak využít relaxační techniky při terapii obezity.


Přijďte si zacvičit a ochutnat zdravé potraviny. Vstup zdarma :)


Pokračování úspěšné konference.