MUDr. Hana Mojžíšová

Specializace: Interní lékařství, obezitologie

Motto: „Kdo chce mít fit kondici, zdraví i postavu, měl by se naučit jíst"

Hodnocení lektora:

Průměrné hodnocení: 0
Zatím nikdo nehodnotil.
Vzdělání a praxe:

Jsem vystudovaná dětská lékařka, atestovaná v oboru vnitřního lékařství. Absolvovala jsem postgraduální vzdělávání pro lékaře v oboru obezitologie dětí i dospělých (garant Česká lékařská komora) a akreditovaný kurz Poradce pro výživu společnosti Nutris. Jsem členkou České lékařské společnosti JEP – České obezitologické společnosti, členkou Společnosti pro výživu a Aliance výživových poradců ČR. Členové Aliance se řídí Kodexem výživového poradce, tedy zásadami správného, kvalifikovaného a etického poradenství.

Svou odbornost si stále rozšiřuji na odborných seminářích a konferencích a sleduji nové a moderní výživové trendy a novinky v oblasti zdravé výživy a zdravého životního stylu. Jsem zastáncem komplexního přístupu k člověku, příznivcem zdravého životního stylu a snažím se sama se těmito zásadami řídit, neboť jsem přesvědčena, že to má smysl.

O mně:

Dle odborníků jídlo ovlivňuje zdraví z 70 %, tzn., že to co jíme a jak žijeme, může být prevencí civilizačních onemocnění. Nejsem zastáncem rychlých změn, které většinou nemají dlouhé trvání.

Nejsem prodejce zázraků na hubnutí. Hledám trvalé řešení pro své klienty.

Zhubnout není těžké, těžké je si přiměřenou hmotnost udržet. Změna životního stylu s postupnou změnou stravovacích návyků smysl má.

Změna životního stylu znamená změnu postoje k sobě samému, k životu…

Co nabízím:

Poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu pro celou rodinu v době zdraví i v nemoci.

Naslouchám životnímu příběhu každého klienta a snažím se spolu s ním nalézt řešení jeho problému v rámci jeho životní reality – zdravotní omezení, alergie či nesnášenlivosti potravin, období po ukončení sportovní činnosti, stravování při sedavém způsobu života při náročném zaměstnání, období těhotenství, kojení, menopauzy. Nezabývám se „jen“ hubnutím, nabízím konzultace i lidem, kteří mají problém opačný, hledají pomoc při přibírání hmotnosti či spolupracuji při řešení poruch příjmy potravin.

Těší mě spolupracovat i s klienty, kteří přicházejí se zájmem se lépe stravovat, dozvědět se více o moderních výživových trendech, o potravinách, které mají smysl zařadit do jídelníčku, chtějí rozumět lépe svému tělu, lépe se vyznat v potravinách a jejich vhodných kombinacích, neřeší problém nadváhy ani problémy zdravotní.

Nabízím ucelené 4 měsíční Programy úpravy hmotnosti či zdravého životního stylu v ceně 1500 Kč/měsíc nebo jednotlivé konzultace s či bez Analýzy tělesného složení (600 – 750 Kč) či individuálně smluvené služby, konzultace pro mimopražské po Skypu. Jsem smluvním partnerem benefitních společností Ticket benefits, Benefit management či Cheque Déjeuner – možná platba poukázkami těchto společností.

Můžeme něco změnit nebo ne, je to otázka volby každého z nás.

 

Adresa: Opletalova 1535/4, Praha 1, 110 00, (metro A,B,C)

3. patro, č. dveří 313. provozní doba 8-20 hod, konzultace po Skypu možné i o víkendu


Máte zájem o konzultaci?


Leave this empty:

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu hubnutí a buďte úspěšní.


Nový přístup k terapii nadváhy a obezity