Latinomixdance a movie dance


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotili: 2 uživatelé
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 2
Praha 4 14000

Instruktor: Lacko Vojta

Termín: 04.02.2019 - 27.05.2019

Cena: 1800 Kč

Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí17:00 - 18:0004.02.2019Každý týden

Cena zahrnuje 15 lekcí.

Myslíte si, že už jste v životě dotančili? Tak právě pro Vás je připraven náš žhavý tanec.

LATINOMIXDANCE, vás přenese alespoň jednou týdně do rytmů chytlavé hudby latinských tanců. Jakmile zazní hudba, Vaše tělo bude chtít opět tančit. Vaše bříško, ruce i nohy budou pevné stejně jako Vaše chuť tančit, neboť právě při tanci člověk dovede spálit více kalorií než například u nepříjemného běhu a navíc tanec nádherně tvaruje celé tělo.

MOVIE DANCE - jednoduché a originální choreografie na písničky z filmů a pohádek jako je Mamma Mia, Hříšný tanec, Pomáda, Dracula, Tři Oříšky pro Popelku, Dívka na koštěti, Sestra v Akci, Sanitka, Step Up, Božská Těla, Flashdance, Dreamgirls, Limonádový Joe a další. Hodina probíhá formou výuky a je určena i pro začínající tanečníky a tanečnice. Při písničkách, které všichni znáte z jednotlivých filmů, si nejen zatancujete, ale se i vyřádíte zavzpomínate na skvělé filmy a pohádky. 

Při této lekci se rozhodně nudit nebudete a spojíte zábavné s užitečným.

S sebou na taneční parket nebudete potřebovat žádné taneční oblečení, žádné podpatky, žádného tanečního partnera (partnerku), žádné předešlé zkušenosti, stačí si přinést jakékoli pohodlné oblečení a obuv, dostatek pití a především dobrou náladu!

Necvičí se 11. 2. 2019 z důvodu školních prázdnin a 22. 4. 2019 z důvodu státního svátku.Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Alena B.
S lektorem Vojtou je vždy na hodinách skvělá zábava,,zkrátka Vojta nikdy nezklame a pokud jde člověk na jeho hodinu zatížen pracovními starostmi, tak na hodinách Vojty Lacka zapomenete na vše a jen se snažíte držet s Vojtou tempo a dobrou náladu! Opět se těším na září ! Alena
Libuse .
VOJTA je vynikající tvůrce "chorošek" a špičkový tanečník a pozor i zpěvák!!!Jeho lekce jsou zábavné a přátelské. Dávám 10 hvězdiček, i když jich mám jenom 5.:)

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu hubnutí a buďte úspěšní.


Nový přístup k terapii nadváhy a obezity